21 września delegacja uczniów naszej szkoły wraz z Pocztem Sztandarowym wzięła udział w powiatowo-gminnych obchodach 86. rocznicy Bitwy nad Bzurą. Szkołę reprezentowali: Martyna Bielecka z klasy 5 TR, Oliwia Antczak z klasy 5 TL oraz Filip Sybidło z klasy 4 TI.

W programie uroczystości znalazły się m.in. msza święta, odprawa wart, złożenie kwiatów i zmiana warty przed pomnikiem ku czci bohaterskich żołnierzy armii „Poznań” i „Pomorze” – uczestników Bitwy nad Bzurą. Tradycyjnie na zakończenie na wszystkich uczestników czekała żołnierska grochówka.