W ramach działań proekologicznych w naszej szkole zorganizowano inicjatywę pod hasłem „Mniej odpadów, więcej piękna”.
Młodzież klas I ATL, I BTL, I TE, I TR oraz III TE, podnosząc swoją świadomość ekologiczną i nadając drugie życie przedmiotom z recyklingu, wykonała świąteczne eko-ozdoby.
Podczas przygotowywania prac uczniowie poznali praktyczne zastosowania recyklingu oraz uświadomili sobie, jak ważne jest podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Inicjatywa była nie tylko okazją do rozwijania kreatywności, ale także do kształtowania odpowiedzialnych postaw proekologicznych wśród młodzieży.


