naglowek erasmus

Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie ogłasza rekrutację do projektu „Zagraniczna mobilność szansą na rozwój” realizowanego przy wsparciu programu Unii Europejskiej Erasmus +.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji i aktywności zawodowej uczniów. Cel ten zostanie zrealizowany poprzez organizacje 4 tygodniowych praktyk zagranicznych we włoskich przedsiębiorstwach, w ramach których uczestnicy będą pracować zgodnie z godzinami pracy danej firmy. W weekendy przewidziane są wycieczki turystyczne. Mobilność odbędzie się w terminie 05.06.2022 – 02.07.2022.

Uczestnicy w ramach projektu mają zapewnione:

-przygotowanie językowo – kulturowo – pedagogiczne

-transport do Włoch i z powrotem (miejscowość Reggio Emilia)

-ubezpieczenie

-zakwaterowanie i wyżywienie (obiadokolacje)

-opiekę i mentoring

Udział w projekcie jest bezpłatny

Projekt skierowany jest do uczniów obecnych klas I, II i III ( z wyjątkiem klas III THp, III TRp, IIITLp, III TIp, III TEp, które mają obowiązek przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji czerwiec – lipiec 2022).

Szczegółowe zasady rekrutacji, regulamin oraz wykaz wymaganych dokumentów jest dostępny na stronie szkoły w zakładce ERASMUS
Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie od 31.01.2022 do 14.02.2022 w  formie elektronicznej na adres e mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

(dokument powinien być zeskanowany z podpisami ręcznymi) lub osobiście w Sali 14 albo sekretariacie szkoły w godzinach 8.00 – 15.00                          

Szczegółowych informacji udziela:

Koordynator – Piotr Szutoczkin

 

Regulamin rekrutacji do programu

Załącznik 1 - Formularz zgłoszeniowy

Załącznik 2 - Karta oceny (nie drukujemy - tylko do wglądu)