11 czerwca 2016 r. gimnazjaliści po raz kolejny odwiedzili naszą szkołę podczas „Drzwi otwartych”. Czekało na nich wiele atrakcji. Mogli uczestniczyć w ciekawych zajęciach lekcyjnych, m.in. matematycznych, językowych i zawodowych. Pani Sylwia Stasiak – kustosz Muzeum Regionalnego w Kutnie i pan Grzegorz Jaskułowski – nauczyciel historii poprowadzili wykłady na temat historii starożytnej i nowożytnej Kutna oraz antropologii.

Zainteresowaniem cieszyły się też gry i quizy dotyczące naszego patrona – Władysława Grabskiego. Dużo emocji wzbudziły też mecze: piłki nożnej i piłki siatkowej, w którym zmierzyli się nauczyciele i uczniowie. Wszyscy bawili się doskonale i zacięcie dopingowali swoich faworytów. Energii od uczestników wymagał też ekspresowy kurs tańca zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i studio tańca „Alibi”. W pracowni reklamy młodzież chętnie robiła sobie pamiątkowe zdjęcia z „Grabskiego”.

Gimnazjalisto, jeśli chcesz mieć dobrze płatną pracę w przyszłości, zacznij planować już teraz! Doświadczenie, w tym odbyte staże i praktyki pomagają w znalezieniu ciekawej, satysfakcjonującej pracy.

Zapraszamy do naszego punktu rekrutacji.

Do zobaczenia!