- Szczegóły
- Monika Garfunkel
26 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w X Powiatowych Targach Pracy, które odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie i zgromadziło wielu pracodawców, przedstawicieli instytucji rynku pracy oraz służb mundurowych.
Czytaj więcej: Udział uczniów w X Powiatowych Targach Pracy w Kutnie
- Szczegóły
- Elżbieta Trawczyńska
25 maja uczniowie klas II TL, III TE, III TH oraz III ATP uczestniczyli w trzydniowej wycieczce w Sudety i Karkonosze.
Pierwszym punktem wyjazdu było zwiedzanie Zamku Książ – jednego z największych i najpiękniejszych zamków w Polsce. Uczniowie mieli okazję podziwiać bogato zdobione wnętrza oraz tajemnicze podziemia, skrywające wiele historii i zagadek z czasów II wojny światowej.
- Szczegóły
- Joanna Maruszewska
Uczniowie klasy II technik logistyk uczestniczyli w Konferencji Majowej „Kino w Szalce Petriego”, która odbyła się na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej.
Wydarzenie było okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu biotechnologii oraz poznania pracy studentów i naukowców.




