Dnia 17.10.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie zostały rozegrane Powiatowe Zawody Strzeleckie Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej w Kutnie pod nazwą ,,Dwubój ogniowy”. W turnieju brały udział czteroosobowe zespoły szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z Kutna i powiatu kutnowskiego. Zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe, które zostały wręczone przez dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie panią Annę Wiśniewską oraz prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie pana Janusza Kaczmarka.

Mateusz Jóźwiak uczeń klasy IV TI naszej szkoły odniósł wielki sukces zajmując indywidualnie II miejsce w zawodach strzeleckich. Jego koledzy z reprezentacji swoimi wynikami  sprawili, iż Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie drużynowo zajął III miejsce . Nasi zawodnicy to: Mateusz Jóźwiak (kl. IV TI), Norbert Michalski (kl.III TL), Krzysztof Zachwieja(kl.I TI), Krzysztof Szadkowski(kl. I TL).