- Szczegóły
- Dorota Chojnacka
Słoneczna pogoda oraz zbliżające się wakacje stały się doskonałą okazją do zakończenia cyklu „Spotkania ze sztuką. Cztery pory roku w polskiej kulturze. Lato”, realizowanego wspólnie przez młodzież naszej szkoły oraz uczniów SOSW nr 2.
Wykorzystując sprzyjającą aurę, uczestnicy spotkali się w plenerze, by wspólnie podsumować projekt poświęcony letnim motywom w kulturze i sztuce.
Czytaj więcej: Letnie spotkanie ze sztuką i czterema porami roku w...
- Szczegóły
- Magdalena Golonka
W dniu 19 maja uczniowie klasy III TL uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym z funkcjonariuszką Komendy Powiatowej Policji w Kutnie – Katarzyną Wasiak.
Tematem prelekcji były cyberzagrożenia, bezpieczeństwo w sieci oraz odpowiedzialne korzystanie z Internetu i mediów społecznościowych.
- Szczegóły
- Justyna Chrzanowska
Z dumą informujemy, że nasza szkoła zdobyła tytuł Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2026 w XV Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim Europejskich Szkół Praworządności RP.
Ranking organizowany jest przez Stowarzyszenie Edukacyjno-Oświatowe COPTIOSH oraz Białostockie Centrum Edukacji, przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Czytaj więcej: Brązowa Europejska Szkoła Praworządności RP 2026
- Szczegóły
- Maria Pływacz
W dniu 21 maja 2026 r. w naszej szkole odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu kutnowskiego.
Organizatorami konkursu byli: Okręgowy Inspektorat Pracy z Łodzi oraz Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie.
Czytaj więcej: XIII Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy




