wyroznienieZarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Kutnie zorganizował cztery edycje letniego Biathlonu- zawodów miejskich o „Grand Prix Kutna”.  Biathlon letni to połączenie dwóch dyscyplin: biegania i strzelania. Dziewczęta miały za zadanie przebiec 800 m oraz oddać 5 strzałów z pozycji leżącej, natomiast chłopcy - przebiec 1200 m i, podobnie jak dziewczęta, oddać 5 strzałów do tarczy.

Walka o zwycięstwo odbyła się na stadionie Ligi Baseballa. Nasza szkoła brała udział we wszystkich zawodach.  W I, II i III edycji nasi uczniowie pokazali prawdziwą klasę i zajęli drużynowo trzy razy z rzędu I miejsca. W IV edycji zabrakło nam kilku punktów, by zwyciężyć, ale II miejsce to również powód do  dumy. W klasyfikacji generalnej „Grabski” zajął I miejsce.