Tegoroczna edycja rankingu szkół średnich organizowanego przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” okazała się dla Zespołu Szkół nr 3 im. W. Grabskiego wielkim sukcesem. Fundacja analizowała wyniki 1231 techników (spośród 1755), które spełniły kryterium wejścia do rankingu. „Perspektywy” przyznając tarczę jakości biorą pod uwagę sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).

tarcze 2024 brazowe technikum

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji „Grabski” po raz kolejny otrzymał zaszczytną „Brązową tarczę”, plasując się na 319 miejscu w Rankingu Głównym Techników 2024 i jest to zarazem najwyższy wynik od kilku lat. Natomiast w rankingu wojewódzkim zajęliśmy 25 miejsce , wyprzedzając tym samym wszystkie inne kutnowskie technika.
Serdecznie gratulujemy nauczycielom i uczniom, ponieważ dzięki obopólnej pracy możemy dziś szczycić się kolejną tarczą jakości. Świadczy to o tym, że od lat nasza szkoła kształci na najwyższym poziomie, łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną, rozwija pasje i umiejętności uczniów w zakresie artystycznym i naukowym.
Was, drodzy ósmoklasiści, zapraszamy , by uczyć się w najlepszej szkole w powiecie!